Готель ЗЕРБАНЬ

Відпочинок і проживання Славське

Відпочинок

Святкування визначних подій

Заради національних смаколиків української кухні сюди з’їжджаються звідусіль. Найхазяйновитіші молодиці Львова, Києва та інших міст випитують в шеф-кухара рецепти приготування, а їхні чоловіки намагаються не оминати жодної нагоди, аби відчути ще раз гостинність та затишок нашого закладу. Відвідини ресторану — це завжди свято, але буває й так, що черговим приводом для гостини стає визначна подія в родині, або в товаристві. Тут знають, наскільки важливими бувають такі моменти, а тому готові вдовільнити найвимогливіших клієнтів і запрошуємо провести у нас святкування весілля, чи корпоративний вечір.

Проживання і розваги Славське

Пропонуємо проживання в комфортних номерах які обладнанні всім необхідним для відпочинку зимою і літом в Славську. На території розташований основний корпус триповерховий будинок на 18 номерів (51 місце) з номерами категорії стандарт, півлюкс і люкс. Окремо розташований двоповерховий дерев’яний котедж на (4-6 осіб).

Сервіс

Гірськолижний відпочинок Славське

Більшість туристів приваблює саме активний зимовий відпочинок. Місць, де покататися на лижах у Карпатах, досить багато. В Карпати на зимовий відпочинок запрошують численні гірськолижні курорти. Один із гірськолижних курортів знаходиться в Слаську, гірськолижні схили на горі Тростян  — міжнародного рівня.

  • На горі Високий Верх обладнано 9 трас. Підйомники: парно-крісельний (протяжністю 2800 м) і три бугельних (менше кілометра кожен). Вартість пропуску на підйомник на цілий день — в середньому 200 гривень.
  • Комплекс «Захар Беркут» — різні траси пристойного рівня, довгий і повільний крісельний підйомник. Оглядова поїздка на підйомнику без спорядження для дорослого — 50 гривень.
  • Початківці спортсмени і відпочиваючі з дітьми оцінять плавні траси на горі Політехнік Підйом на машині УАЗ або на бугелі на гору — 10 гривень з людини.
  • На горі Погар є траси для слалому-гіганта, фрістайлу, дельтапланеризму. Гора обладнана освітленням для нічного катання. Снігові гармати підтримують якість покриття гір.

Інфраструктура в Славську добре розвинена і всім відпочиваючим пропонується безліч послуг від прокату до катання на конях. Проживання в нашому готелі є зручним так як ми знаходимось не подалік від гірськолижного витягу (Політех  метрів, Погар 500 метрів).

Схема гірськолижних трас Славське

Схема гірськолижних трас Славське

Показать на картеСпрятать карту
>